| Serendipity17 a întrebat:

Ma plictisesc foooooooooooooooooooarte tare.Chiar daca afara e frumos si cald eu nu am cu cine sa ies, si singura asa de capul meu nu vreau straight face va rooog ce asi putea sa fac? de citit m-am plictisit.TV la fel, comp la fel, asta e nu am ce face sad niste idei pls? app, daca imi recomandati nu stiu ce activitati sa stiti ca sunt din galati.

P. S.: fundita!

Răspuns Câştigător
| Parisblue a răspuns:

Pai poti sa asculti muzica
-sa citesti
-sa faci karaoke
-sa dansezi
-sa te uiti la un film (cu pr)
-sa te uiti la tv
-sa gasesti jocuri dragute pe calc.
-sa vorbesti pe mess
-sa iesi pe afara...
-sa cauti haine vechi si sa te probezi.sau sa umbli in sifonieru mamei talerolling on the floor
-sa faci poze
-sa le modifici
-sa te joci un joc cu familia.(monopoly, nu te supara frate etc
-sa iti aranjezi hainele in dulap(eu cel putin ador asta)
-sa incerci sa faci clatite.sau ceva mai usor.
-poti sa iti faci un caiet cu intrebari la care sa rasp pr tale.
-sa rasp la intr pe TPU
-sa desenezi
-sa iti cumperi reviste gen.Bravo,cool girl, etc
-sa faaci teste pe net

Si pot continua...paa!:*

9 răspunsuri:
| คเค๓เк a răspuns:

Eu joc metin! si uit de plictisela...

| BlueEyes a răspuns:

Pune niste muzica si danseaza in fata oglinziwinking. ASa fac eu cand ma plictisesc.

| wall a răspuns:

Ai putea sa te intalnesti cu niste colegihappy
sunt in aceeasi situatie., doar ca eu nu am chef sa ies cu colegii. yawn
Poate sa citesti.thinking
o revista
da!
daca iti place Twilight du-te sa cumperi rvista ecipsa smugiti da ochelari 3D.Eu asta voi face.
Sau poti sa lipesti postere.
Incearca ceva nou happy

| happy_7964 a răspuns:

Incearca sa joci niste jocuri pe calculator sau sa citesti o carte interesanta. Asculta muzica sau citeste o revista.Cunosc pe cineva care isi decupa din reviste articolele cu vedetele preferate si le prindea intr-un dosar. Plimba-te prin magazine si probeaza haine ( in Tiglina sunt o multime de magazine ). Fa sport. Inscrie-te la volei, tenis, handbal etc. sau alearga pe faleza. Dimineata e multa lume si asa mai socializezi, mai cunosti lume si poate asa vei avea cu cine sa iesi pe afara. Desi nu cred ca tu chiar nu ai cu cine sa iesi. Vorbeste cu prietenii, colegii de clasa. Trebuie sa cunosti pe cineva de varsta ta.

| skillaT a răspuns:

Uita-te la tv ( desene oh go on ), net ( hi5, jocuri, muzica ), n'ai nici un prieten\prietena care sta pe langa tine sa iesit undeva afara? nu cred straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa desenezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa desenezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesteti un hobby;-)

| Madalina1455684 a răspuns:

Si eu la felcrying. Dar raspund la intrebari pe TPU si uit de plictisealacrying. Eu am cu cine sa ies sar sunt persoane care ma mint in fata si n`am chef de elelaughing.

Raspunde si tu la intrebari poate uiti pentru juma de oralaughing