| sincer a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu ceva detalii despre balta de la Atel-Medias pentru pescuit cap? Sau despre baltile de la Iernut.
Cat e taxa, cate lansete ai voie si cat peste poti tine. Fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La atel mult puiet si ceva crapusteni. dat slab in comparatie cu pretul cerut. 3 bete la o jumatate de zi 30 de ron...pacat de loc e super balta...la iernut e ceva peste dar noroc trebuie sa ai

3 răspunsuri:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Sper ca acest link te va ajuta mai mult: http://www.pescuitmania.ro/balta-iernut-232.htm fundita primesc?

| sincer explică:

Nu prea cred, asta am gasit si eu dar priveste din ce data e asta: "Balta privata :: Iernut
de Dannybg200 | 2008-01-03 19:41:23 | 5669".
Este de acum 2 ani si eu am fost anul trecut, ma intereseaza anul acesta. M-ai straduiestete putin si primesti fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La atel e 10 lei de bat si 6kg