| robertuzumaki1999 a întrebat:

Ma poate lamuri si pe mine cineva? Am la profil 191 de puncte dar sunt tot junior ce trebuie sa fac sa cresc in rang?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai 10 zile vechime şi 100 de răspunsuri valide.
Citeşte regulamentul,
www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Bine ai venit printre noi!
Când ajungi senior poţi să trimiţi.
Pentru a trimite un mesaj te duci la profilul respectiv, Scrie acolo, Trimite Mesaj.
Apeşi şi trimiţi cu conţinutul desigur, dar cînd vei ajunge Senior.
Numai Bine.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
http://www.tpu.ro/blog/?p=3835
Pa, pa.

| Nanami利 a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri pentru a trece la senior.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Trebuie sa ai o vechime pe site de 10 zile si cel putin 100 de raspunsuri ca sa fi senior, nu doar raspunsuri

| uRage a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la intrebari pentru a lua puncte. Eu am 7437 de puncte si tot junior sunt.