| SuntFata a întrebat:

Ma puteti ajuta? cum imi fac un cont nou pe facebook? dau funtitza :* love struck sau daca nu un cont nou puteti sa imi spuneti cum sa imi schimb numele? va log mumos puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MeoKidu a răspuns:

Neaţa!
Schimbare nume: Contul meu -> Setările contului -> şi acolo găseşti Nume : Schimbă, dai pe schimbă şi scrii acolo numele dorit.
Bye!

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Poti face alt cont folosind alta adresa de e-mail si alt nume.
Pentru a schimba numele\contul meu\setarile contului\nume\schimba.

| TheDarkOne a răspuns:

Te loghezi pe facebook si te duci pe prima pagina (acasa) si in dreapta-sus paginii ai contul meu. apesi pe el, dupa pe setarile contului si in dreapta de tot unde scrie nume apesi pe schimba.
fundita?batting eyelashes

| eliteradio a răspuns:

Http://www.eliteradiofm.ro Radio Online Muzica House, Dance, Tot ce vrei. asculta si nu vei regreta

| eliteradio a răspuns:

Radio Online Muzica House, Dance, Tot ce vrei. asculta si nu vei regreta http://www.eliteradiofm.ro