| yvonne a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? sa-mi spune-ti despre hobby-urile voastre? dar in engleza va rogbatting eyelashesca imi trebuie neaparat si eu nu stiu in engleza.si trebuia sa fie km de 10 randuri:-ssad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tennis, volleyball, basketball, handball, skatebording site, painting, music, drawing, acting, photography, biciclesmul, winter sports, tirucl archery, climbing, swimming, sculpture, reading, dancing, poker, contests motorcycles and cars, comp tennis, football, playing piano, games with friends, shopping, games on computer.straight face

2 răspunsuri:
| ✿ ♫ Press Play ♫ ✿ a răspuns:

Nu-ti dau, fa-ti temele

| yvonne explică:

Nu ma refeream ceva de genu: hobiul meu este sa stau pe calculator si sa ma joc sau sa vorbesc cu prietenii pentru ca. faza e ca mi se pare cea mai stupida descriere.nu stiu dc imi place ca ma distrez ca imi trece timpul? ce sa zic.de ce sa imi placa?thinking doar ca as vrea sa scriu in eng.