| Guitarlove a întrebat:

Ma puteti ajutha sa-mi instalez si eu web. ul? unde sa. l bag in unitate? multzam :*

11 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Prima data instalezi driverul iar apoi bagi mufa in USB. Vezi unde se potriveste mufa.

Succes

| User a răspuns:

In spate, la usb.

| Shery a răspuns:

Sub mufele unde ai bagate mouse-ul si tastatura sunt 2 sau mai multe mufe de USB. in oricare din ele o poti baga.

| AlinPlaya a răspuns:

Buna...pai vezi ca ai in spate niste locashe pentru USB. Acolo trebuie bagat cablul. Si ai si un cd la el si il instalezi.
Si cam atat.

| radu_8253 a răspuns:

Camerele web au toate mufa USB si le bafi in mufele |USB care sunt pe placa ta de baza, te uiti si tu putin ce mufa de pe placa de baza seamana cu mufata ta si acolo trebuie sa intre. Apoi instaleezi driverele de la camera web si gata

| ILikeToKnow a răspuns:

In mufa pentru usb. N-ai cum sa gresesti, altundeva nu poate intra. Dar vezi sa instalezi primadata camera si dupa aia o conectezi la pc, sa nu-ti dea eroare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai il bagi in spate unde e loc pentru mufele USB si o sa-ti apara acolo jos la bara de start ca ti-l recunoastehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut tot asta crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o bagi la unitatea centrala in spate unde este o mufa galbena langa ea

| drg1994 a răspuns:

In usb mai unde vrei sal bagi? la spate la pc are suport de USB acolo il bagi si dupa aceea dai next acolo ceva si gata pup

| smartdjs a răspuns:

Il conectezi in spate deasupra la placa de sunte este port usebe 2 acesta este pentru web si alte aplicatii. Este situat langa placa de retea unde intra firul de la Lan, acum depinde de configuratia calculatorului sau de Notbook