| AnnLy a întrebat:

Măă plictiseesc, orice sugestieee vă roog.

Răspuns Câştigător
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Uite-te la filme, citeşte, fă-ţi temele, fă playback laughing, stai pe T/A, uite-te la anime sau citeşte manga, joacă-te pe net (chiar dacă e stupid mereu îmi alungă plictiseala), socializează, fă-ţi o pagină pe Facebook şi creşte-o, încearcă să scrii ceva, o poveste sau o carte, încearcă stiluri de cuafuri şi îmbrăcăminte noi şi. cam atât am în minte acum. Sper să nu te mai plictiseşti :*

2 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Faci ce îţi place, răspunzi la întrebări pe TPU, ÎNVEŢI.
Succes.

| kameleonic a răspuns:

Uita-te la niste seriale, filme, iesi la o plimbare (asta daca nu ploua si la tine), joaca-te ceva pe calculator, uita-te la tv la un documentar ceva, suna pe cineva si stai de vorba, raspunde la intrebari pe TPU, sper ca am fost de folos happy succes!