| danyel_1802 a întrebat:

Mai devreme stateam si ma gandeam ce vreau sa devin si ce model am eu in viata, ma gandeam ca vreau sa devin programator ca si x, sau mai bine fotbalist, ca si y si tot asa ma pierdeam in idei.Toti ca cei care vreau sa devin si pe care ii am ca modele ii cunosc, si ma inteleg foarte bine cu ei.
Voi ce modele aveti si de ce?

2 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

Eh...as vrea sa devin un culturist profesionist, cel mai bun din Romania, sa castig la nationale sa fiul la fel de bun ca Andrei Mitea sau ca multi altii.Dar e doar un vis care, imi doresc f mult sa se indeplineasca.Fiecare antrenament e ca o caramida, astept sa imi construiesc casa."Dreams cost nothing, there free! Hardest thing is to keep them going!"...

| Neculae a răspuns:

Eh as vrea sa devin soldat in marina sau mai bine pilot pe un Harrier pentru ca mereu am visat sa zbor si in plus mie imi place adrenalinawinking