| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista vreun server privat de metin2 care nu e inchis? cine vrea sa ma ajute sa lase un post astept!

12 răspunsuri:
| tipaalexandruu a răspuns:

Toate serverele sunt deschise inseamna ca computerul nu te lasa sa intri pentru ca ai virusi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.ghwww.net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exisata o multime da nu le poti deschide ori ai virusi ori nu ai pc bun uitate la cerintele jocului apoi intreaba pe servere private app eu ma joc pe u1u1 e tare de tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mai exista daca vrei da-mi add la mess si til trimit pe mess da-mi add:::::::: akinutu_sukar_2009 ca te astept

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista un server privat fara virusi...in italiana: BAMBOO MT2.
nu e inchis.merge bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba vezi ca mt2 bomboo nu mere ca e inchis sv pentru reparati vreo 5zile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mai este unul sau habar n-am cate eu til recomand pe mt2 empire.eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu gasesc nici ieu si caut de o saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma cine stie servere de metin fara virusi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2energy.tk numai rotongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

straight face toate in afara de metin2 energylaughing

| Afaceristul a răspuns:

Dau cont (Metin2Ro) rasa Shaman lvl 82 otel plus 9 mantuire plus 9 etc pentru detalii (gabi_chivugabi)