| anonim_4396 a întrebat:

Mai pun o dată întrebarea pentru că prima dată am primit puține răsp. Voi ce bloguri citiți? Aș vrea și link, dacă se poate. happy În special dacă sunt ale unor oameni obișnuiți, d'alea tip jurnal. happy Cel mai interesant primește fundăăă tongue

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PostelnicuDan a răspuns:

Buna, poti incerca www.launpahar.com, titlul ''La un pahar cu Postelnicu Dan''. E pagina mea personala, am inceput sa scriu pe site de aproximativ o luna dar ai ce citi :) si zi de zi postez. Sper sa fie pe gustul tau. O zi buna

Postelnicu Dan,
www.launpahar.com