| anonim_4396 a întrebat:

Mai stiti alte metode pentru deschiderea parului in afara de ceai de musetel, apa oxigenata si decolorant?

Dau funda si vot!:*

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Bună! happy
Sucul de lămâie este foarte bun dacă vrei să îți deschizi culoarea părului. Toarnă sucul a două lămâi într-un litru de apă. Folosește amestecul pentru a-ți clăti părul, la fel ca în cazul ceaiului de mușețel.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vopsea naturală din plante, Henna.
Pa, pa.

| ELLSSA a răspuns:

Nu stiu exact daca nuantatorul se prinde pentru o culoare deschisa.Bina,asta si dupa parul tau, culoarea acestuia...

| LoVeIsLiFe a răspuns:

Vopseaua de par sau samponulhappy