| SVD a întrebat:

Mai stiti, era un joc sa impusti zombi si tot felul, intrai intr-o casa a groazei si erau mai multe camere unde erau zombi, scheleti, unii cu drujba... dar nu mai stiu cum se numeste!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu stiu ca jocul incepea intr-un sat unde erau o multime de zombies si erau tarani la inceput cu drujbe, furci, si cutite era resident evil 4

| death a răspuns:

Left 4 Dead 1 şi 2. Genial este al doilea joc din serie, în care găseşti o tigaie şi plesneşti mortăciunile cu ea.

| SVD explică:

Ms pentru raspunsuri

| Mast3rSound a răspuns:

Cred ca e vorba de Land of The Dead.http://www.youtube.com/watch?v=Gm5tENLqY7I. Fundita?;;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Land of the zombi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca era F.E.A.R sau Qake 4

| Craciuuun a răspuns:

Salut. da stiu jocul.era prea fain la vremea lui il aveam si eu. dar nu mai stiu cum se numea avea iconita ca rosu si ca un pistol pe ea nu?