| ladyPEARL a întrebat:

Mai stiti statusuri in genu " Mi-e dor de tine.de caldura ta.de zilele in care ma culcam cu tine. draga mea pijama"mai stiti statusuri tot asa amuzante? va rog!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| adilazar98 a răspuns:

Viata e o curva.Tu esti viata mea. scuze de cuvinte

| adilazar98 a răspuns:

Viata e o c***a.Tu esti viata mea. scuze de cuvinte

| Andreea_3852 a răspuns:

Statusuri:
1. Vمd, ignor si... oricum nu conteaza, întelegii `?
2. Spui cم totul` între noi s`a terminatt `? De cee` într3bi mer3u de minee `? Poate pentru` cم ‏i se face doRr si nu` te p0‏i ab‏inee?!`:-*
3. Mمم pi؛ pe tinee` de departee. Esti un simPplu proSstanacc` ce creDe ca le ؛tiee` pe tu0atee :)
4. M0rtSsii`matii, Nu vreau sa stai langa`mine doar pentru`ca imi faci cadOuri sau esti baiatul de pe scena`care fake showurii`
5. OriunDe`! OricUm!` Tsi`o dau in bOt`!` DuOar pentru. simPlu` fapt ca Pot`!
6. N`am in‏eles, nu în‏elegg` ؛i nu voi in‏elegee`, de unDde mor‏ii tمi ؛tiai ce se vA petreCee `?
7. Flyin` thr0ugh th3 sKy; x
8. Unul din`tRee pu‏inii ce ‏i`au rمmaSs aproape!` Pre‏uie؛te`l ؛i iube؛te`l pânمم la mu0artee!` 9. Aa` creSsut ca pu0atee` face diamAnte din n0r0ii!`;)
10. Mمم super pis pe tinee` :-* Adu`قi amiNte ca ؛i tuu` ai facut`0 când am avut super nevoie` de tinee :)
11. GânDuri` binNe ascunSse într`Un suflett triSst.
12. Nuu` uit nici0datمم când îmi facii` un biNne, daa` si când îimi faci rمu sم te feRe؛ti de miNne!`
13. VisSam ca 2 copii, pمcatt` cم te`ai schiMbat, acum` stralUce؛ti ca uN diamaNt falSsificat!` 14. AcuMm :( ai laa` figuri... ھi e؛tii plinم de tinee!` Te rog uiTe`te binee e؛ti un falSs print`Re rubinEe!`;)
15. Uite`Te bine si analiZeazم la recee. Ca mine nu gaseھti mai mUltt` de 10!` [geNn : 3di‏ie limiTatم fra3ree`]
16. Am ھii eu` un fraقiu0r, m`e lUminaa 0chil0rr` :O; x Mai sunt fraقi daa` nu cA noi, se duھmanesc întree` eii; x
sau` :)) -->
Suriu0arمم` ca la miNne nu mai vأd Thu0amnee` la nimeNi!` ShIi orice` s`ar întâmplA nu mمم` laSs de soRa meaa!`
17. RecUn0scc` cم nu m`e binee, preFer sa ducC luptA împreUnمم cu tiNne!`; x
18. Dacمم te-a inTeresat fre`0datTم de minee` sأ ؛Tii cمم mi-a fost biNne ؛i când ai reFuzaTt sم mai fii` lângأ miNnE.
19. Tee` diStrezZi, te simقI binee`; Daa` ‏i se rUpe sufLetuu` cand tE gآndeھti cم nUmaii` e؛ti cUu` mine.
20. ZâmbeTu` meu faLs, se piھم pee` zâmBete`lee vu0asTre penVersee`; x
Vreau b0mb0anee; x! da-mi b0mb0aNe; x! :)))!
Hai tacii`. Nu cred ca iti pasa;). Si stii cevaa? E o lume foarte pruastaaa :">
• Acum sunt numai. Regretee'. Atunci au fost cateva sentimente`!

• Incerc sa lupt`. Sa sper. Sa o iau de la capat`! Cum faceam odataa :X
Hei! hai sa iti mai spun cevaa;;]`! Taci si asculta asaa:X. Mi-e dor de privirea ta :- Doar asta e viata ta;] ~>
~> Am O Intrebare De Pus =] ~> Mai Stai Mult Ascuns;-w?
Visele sunt ruinate, s`a cam dus speranta De aceea nu voi mai iubi, ca sa nu`mi complic viata...
.mi-am pierdut rabdarea.mi-am pierdut mintile.Te.am pierdut...

...NimeNi nu ma iubeste, si cred ca nici LuNa de acolo de sus...nu ma mai priveste.

Te rog frumos sم taci ؛i sم nu mai aberezi, cم de la o vreme începi sم mم stresezi...a؛a cم te rog frumos cu mine nu mai ai ce discuta, de azi înainte tu nu mai faci parte din via‏a mea!:x

C ' te uiti mah asa? Obisnuiestte-te ca d acum nu mai sntt` a Ta!
Http://sweety-things.weebly.com/

":x ♫♦ Ŧë خùكëœè ♥♫ :x"
Trecutul nu ma apasa,dar viitor ma ingrijoreaza.
Sunt Simpla…Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea…. Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia…. Sa Nu-Mi Faci Rau…. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau…
De ce oare te-as astepta un veac? La naiba! Dragostea e doar un fleac.
"Mii de ganduri ma tot urmaresc! :x"

"[[ teOretiC`]] the adOr` :x... [[ praCtiC`]] the iubesc`! :x •""
"Stiu ca nu mai am nici cuvinte.dar ador sa-mi zici:'sa fiu cuminte! Imi place ca nu esti schimbat-or ca vantul.Dar nu ma face sa-ti spun "te iubesc" fiïndca urasc cuvantul!
Prostu` rade de prost ca cica prostu` nu prea stie… cica daca razi de prost esti mai prost ca prostu`… ))

Ma crezy o fyguranta o typa importanta Da te insely prea tare Aparentsele sunt inselatoare:XCaracteru tau infect ma provoaka sa`tsy dau jet! :X

As vrea sa cred vrajeala ta, Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti.Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti

Eu am crezut in tine:| tu ai facut tot ce ai vrut:-