| Grimalkin a întrebat:

Mai, va merge sa schimbati avatarul pe yahoo? straight face mie nu. aveti idee de ce? imi apare doar o imagine neagra. help ppl`

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Isi va reveni.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Nici mie nu-mi merge...si din cate am vazut multor persoane nu le merge de cateva zile.Probabil o fi prea multa lumea pe mess si din cauza asta nu merge.

| iri a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, si o prietena la fel... dar cred ca nu e singura, deoarece multora din lista nu imi apare avatarul. Sper sa isi revina cat mai repede ca ma enerveaza.

| ralucaralu a răspuns:

Nici fratelui meu nu ii merge...eu nu folosesc yahoo...intru pe webmess sau meebo. dar nici lui nu ii merge.nu stiu ce se intampla.

| Bogdana a răspuns:

Da mi se mai intampla si mie, se blocheaza, dar isi va reveniwinking

| kanibala a răspuns:

Nici mie nu imi merge si multor persoane care sunt in lista mea nu aulaughing(majoritatea)
speram ca trece daca nu ...nu trecebig grin

| g_7133 a răspuns:

Si eu am avut problema asta si si. a revenit happy.

| buli a răspuns:

Nici mie nu-mi merge, e de la ei oh go on cred ca schimba chestii pacolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o eroare de la yahoo... o sa-si revina