| LaMLaMlaMa a întrebat:

Maine e ziua mea. ce sa fac? ce activitate? oare?(in afara sa stau acasa)

Răspuns Câştigător
| Black_Cherry a răspuns:

La multi ani :*
poti sa iesi cu niste prieteni la inghetata, la un restaurant sau la cinema si faci cinste.
sau poti chema niste prietene acasa, cumpara un tort si faceti ceva amuzant: va machiati, va faceti unghiile, dansati

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani!

| anss23 a răspuns:

Invita-ti niste prieteni acasa la tine si uitti-va la un film sau mergeti la cinematograf, poti sa mergi cu prietenele la cumparaturi[presupun ca esti fata], poti sa mergi in parc cu rolele.
happy

| AdeeXd a răspuns:

La multi ani!:*:*:* Daca nu ploua poti iesi cu prietenii la o pizza si un suc. Iar daca ploua nu ai ce face, decat sa stai in casa! Imi pare rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofera-ti ceva placut. Ce-ti place cel mai mult? Daca sunt serviciile: du-te si fa-ti manichiura sau la coafor. Daca sunt cadourile: cumpara-ti ceva, chiar si un fleac, te va face fericita ( avatarul pe care ti l-ai ales, se pare ca vrea cu adevarat sa-si serbeze viata, Lady Gaga). Daca este timpul acordat: petrece-l cu cineva pe care nu l-ai mai vazut demult. Daca sunt cuvintele de incurajare: fii alaturi, chiar si la telefon, de un prieten sau prietena. Daca sunt atingerile: ai nevoie sa-ti imbratisezi prietenii, parintii, colegii, invita-i poate doar sa vizionati un film impreuna acasa. LA MULTI ANI!

| Nebuneală a răspuns:

Pai e mai bine in casasmug! Adica faceti ce vreti nu va vede nimeniwinking! Sau poti si in oraswinking!

| Fallen1Angel a răspuns:

La multi ani Gagalaughing

| Barajag a răspuns:

La multi ani! Fie ca visele sa-ti devina realitate. Ce poti face? Un "mic chefulet" cu cativa prieteni, iesiti in oras daca nu se poate la tine acasa.Petrecere frumoasa!big grin

| Ce.mai.vrei:>? a răspuns:

Laa muuulti anihappy! daca tot esti fana lady gaga, invita-ti cea mai buna prietena si petreceti in stil GAGAbig grin. Nu ma lua in seamalaughing. La multi ani inca odatahappy.

| LaMLaMlaMa explică:

Multumesc tuturor celor care mi-au raspuns la intrebare.sunteti foarte amabili cu mine, si le multumesc celor care m-au acceptat asa cum sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani! Iesi cu amicii la o inghetata, un suc, aduna-i pe cei dragi.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Lady gaga, nu ai un concert ceva?

| ZapaciLaa a răspuns:

Invitati prietenii la o pizzerie sau la un local. sper sa va distrati daca nu ploua! LA MULTI ANI!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La multi ani !

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa-ti inviti prietenii si sa sarbatoresti.La multi ani! Faceti Karaoke si filmati-va!

| LaMLaMlaMa explică:

Ma scuzati, dar mi-au placut foarte mult ce mi-ati raspuns. dar din pacate trebuie sa pun decat la unul raspunsul castigator :-((.