| InspectorulTPU a întrebat:

Maine este sfarsitul, lumi? :O

13 răspunsuri:
| ColourMePretty a răspuns:

Da...vezi sa nu

| MâţaD a răspuns:

De ce? ca incepem scoala? laughinglaughing

| rrrbeto95 a răspuns:

Pai da... ca incepe scoala.

| SalutTpu a răspuns:

Da. Maine e sfarsitul lumi in care dormi cat vrei si inceputul lumii in care te trezesti la 6

| DeyYyUu a răspuns:

Da si nu da pentru ca vine scoala laughing si nu ca nu exista sfarsitu lumi daui funda?

| Ash17 a răspuns:

@SalutTpu, chiar asalaughing.

| mariusxd a răspuns:

Pentru tine

| Crisvio a răspuns:

Doar pentru cei care nu se inteleg bine cu scoalalaughingrolling on the floor

| Bogdanux a răspuns:

E pa dracu'?

| nicolestyles a răspuns:

Sigur doar incep scoala si intram in lumea prictisitoare a profesorilor. Lumea noastra s-a sfarsit tongue rencepe in vacanta urmatoare tonguehappy

| Cristianne a răspuns:

Daa.Booom.
Pe asta de unde ai scos-o?straight face

| EvellineDub a răspuns:

Cam asa ceva, pregateste-te rolling on the floor Incepe scoala!

| Xedonna a răspuns:

Posibillaughing