| BlaBlaAnnie a întrebat:

Maine este ziua unei colege,si fiecare ne-am gandit sa-i luam/sa-i facem un cadou. Ma gandeam sa fac ceva manual, dar nu am idei. Ii place mult pictura. Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Dacă te pricepi la desen, fă-i portretul. Sau îi poți face o brățară a prieteniei, pe youtube sunt mii de tutoriale. Dacă nu reușești, îi poți lua o eșarfă.

| aDrIaNa1324 a răspuns:

Depinde de buget. Daca iti permiti, o mica bijuterie cred ca e un cadou potrivit. O bratara, un medalion, cercei, ceva care ar putea sa ii si aminteasca de tine. Nu trebuie sa fie scumpe, cred eu ca gasesti si la preturi acceptabile. Si tot asa nu cred ca trebuie sa fie sofisticate, trebuie sa fie ceva daruit din inima happy. Apropo, daca vrei sa-i faci ceva manual, cauta pe net, sunt diferite exemple de facut bratari.
La multi ani prietenei tale happy

| Deea_Andreea_1995_GIKA a răspuns:

Ii poti face o pictura frumoasa sau poti cumpara una! big grin