| ADY_5784 a întrebat:

Maine la balul indragostitilor, va fi o proba de talente, trebuie sa fac ceva, sa imi arat talentul, dar eu sunt genul de baiat normal nu am cine stie ce talente. Ce lucruri simple as putea face la aceasta proba, dar care sa impresioneze juriul ( Vreau raspunsuri mai multe de la cei care au participat la baluri )

3 răspunsuri:
| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Frate daca nu faci niciun sport (Ex:gimnastica de performanta sau artistica, judo karate etc.) nu prea ai ce sa faci :X P. S eu am participat dar eu sunt la karate de 3 ani happy

| andreibubu2 a răspuns:

Pai dansezi sau faci si tu niste scamatorilaughing