| Pinck0 a întrebat:

Maine ma duc la ziua de nastere a unuia dintre cele mai bune prietene a mele, iar eu pe langa ca merg la ziua ei m-a invitat sa dorm si la ea.Pana acum am dormit de 5 ori una la cealalta si poate ca atunci ne-am si plictisit.Acum vreau sa gasim ceva de facut sa nu ne plictisim.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Lesbiencelor laughing

Răspuns utilizator avertizat
| bebelusa_9541 a răspuns:

Puteti sa jucati ceva in patura. elefantul... povesti de groaza.depinde! sau faceti poze fainebig grin

| frisca a răspuns:

Ascultati muzica,barfiti despre baieti, tineti tv-ul deschi pana dimineata, dansati, karaoke, faceti caterincalaughing

| fokker a răspuns:

Sincer:

Chemati 2 baieti, nimic nu e mai distractiv.

Sa nu fiu obraznic.

Va reamintiti de cele mai frumoase clipe petrecute impreuna, povestiti despre baieti, amintiri amuzante. Dupa 2-3 ore de povestit dupa terminarea petreceri, ar trebui sa adormiti

Distractie placuta!

| Etxd a răspuns:

Pai: 1) puteti fake clatitelove struck 2) puteti juca jocuri monopoly carti 3) puteti cumpara ciocolata seminte colaa sa va uitati la cmedii 4) putetii sta pe net

| rocse a răspuns:

Cititi impreuna manualul de limba romana. Se pare ca tu ai nevoie!