| Giuliano24 a întrebat:

Maine pe 14/01/2013 incepem scoala... am o intrebare maine cand vom merge la scoala/liceu se fac ore?

Răspuns Câştigător
| dogslover a răspuns:

Da, normal se fac ore, dar in prima zi nici un profesor n-are chef sa lucreze cu copiii. Cei mai multi doar stau de vorba cu copii despre semestrul 2, mai povestesc ce au facut in vacanta, dar sunt multi care dau si tema laughing) si care chiar fac lectii.

17 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Se fac dar nu serioase...Chiar daca s-ar face pentru mine e tot una happy Programul meu suna asa:

Dirigentie - panarama
Latina - panarama
Istorie - 1/2 panarama big grin
Limba Engleza - panarama la patrat
Limba Romana - panarama
Mate - panarama

| iza4ever a răspuns:

Normal se fac ore, dar depinde si de profesor. Anumiti profesori nu fac ore in prima zi de dupa vacanta, in schimb stau si vorbesc cu elevii despre ce au facut in vacanta si uneori le mai spun si cate ceva despre materia ce va urma pe semestrul 2. Acum depinde si de profesor, e posibil sa le faci pe toata, sa nu faci nici una sau sa faci doar o ora sau doua si in rest sa stai.

| emmasweet a răspuns:

Am inteles ca maine se face carnaval la scoala..mergem cu suc si prajituri

| GiAnca a răspuns (pentru emmasweet):

Super!
Ma inviti si pe mine? laughing

| GiAnca a răspuns:

La noi la scoala niciodata nu s-au facut ore serioase in prima zi de scoala dupa vacanta.Mai vorbim ce-am facut in vacanta, ce ne adus Mosu'...
Si maine eu nu prea am ore asa mai serioase.
Deci...

| Chronicles a răspuns:

Se fac ore, dar depinde şi de profesori. Adică, unii profesori nu fac ore, stau şi povestesc cu elevii despre ce au facut în vacanţă şi despre semestrul doi, iar alţii fac lecţii şi dau teme.

| betty678 a răspuns:

La noi la scaola in prima zi de scoala povestim din vacante.

| Kr5 a răspuns:

Nu stiu eu sper sa nu la mine cel putinlaughing) am 2 ore de engleza cu o nesuferita si sunt primele deci nu vreau sa imi strice ziua ca ma jur ca de data asta o bat rau laughing

| GiAnca a răspuns (pentru Kr5):

Vezi sa nu te dea la stiri. laughing

| Kr5 a răspuns (pentru GiAnca):

Pai nu o suport pe asta si pe aia de biologie aia de biologie mi-a dat 3 ca nu i-am dat locul in autobuzlaughing) si asta de engleza ne cheama la 12:30 ca atunci incepe ora nu avem clasa libera si ne plimba prin toata scoala dupa clasa angry

| GiAnca a răspuns (pentru Kr5):

Nasol! laughing

| GiAnca a răspuns (pentru Kr5):

Si noi la biologie avem o nesuferita, dar bine ca n-avem maine ore cu ea.
Dar maine avem civica(iar diriga noastra e profesoara de civicahee hee ).

| Kr5 a răspuns (pentru GiAnca):

Succeslaughing) ce sa spun unii din noi ne enervam din prima zi dupa vacanta si de luni laughing

| GiAnca a răspuns (pentru Kr5):

Multumesc!
La fel si tie.
Am uitat sa precizez ca civica o avem prima ora.
Oricum diriga nu ne va face nimic.
Scapam poate doar cu o mustruiala. happy

| OhMyGod a răspuns:

Eu fac ore.Acuma na depinde si de prof

| EdyC a răspuns:

Da, se fac ore.

| spartani a răspuns:

E se fac ore, la noi la scoala nu s-a pomenit niciodata sa se faca ore in prima zi dupa vacanta.