| Recovery66 a întrebat:

Maine ploua toata ziua, ce sa fac in casa?crying dau funda.:d

Răspuns Câştigător
| madaa a răspuns:

Cheamo pe cea mai buna prietena a ta uitati-va la un film povestiti sau daca v aplictisiti faceti biletele cu idei si punetile intr-o cutie amestecatiile si extrageti si faceti ce vi se pare mai interesantwinking

4 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Stai in bloc cu amicii mai bine.

| Twitter a răspuns:

înveţi!

| annakarenina a răspuns:

Buna, ai putea sa iti faci o lista cu toate melodiile tale preferate sa le asculti pur si simplu sau sa incerci sa dansezi pe ele.

| xantina a răspuns:

Sa citesti, sa te uiti la filme de animatie, sa dansezi cat te tin picioarele, sa faci curatenie, sa desenezi, sa iti chemi cei mai buni prieteni la tine si sa jucati carti, sa te uiti pe pozele din vara, sa asculti muzica chill, sa faci o prajitura, sa faci o baie relaxanta, sa dormi infofolit intr-o patura calduroasa dupa ce bei o cana de ciocolata calda...