| clau123 a întrebat:

Mam inscris la un curs de calificare la ajofm sponsorizat de UE si am auzit de la toata lumea ca cica dupa ce termini cursul iei ceva bani e adevarat? as dori sa-mi zici si mie care e legea aia in care zice ca vei fi platit dupa terminarea cursului?

Răspuns Câştigător
| titisan70 a răspuns:

Minciuni.in cel mai bun caz cand termini cursul iti returneaza o parte din banii cheltuiti pe transport daca esti din alta localitate.Eu am terminat in noiembrie cursurile si nu cred ca s-au schimbat prea multe de atunci.Bafta.

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Nu știu, dar sună interesant, ai putea, te rog să-mi spui și mie cum ai făcut să te înscrii?

| clau123 explică (pentru 0rlando):

M-am inscris la fortele de munca