| SnicK a întrebat:

Mama s-a lovit acum intr-o zi la masa, a dat cu Genunchiu de masa, si a durut-o un pic, dupa 2 zile i sa invinetit genunchiu, si acum acolo langa rotula, are puroi+invineteala, si acum i "coboara" vanataia/puroiul in jos catre Tibie.
LA medic nu prea are cum sa mearga, nu a mai platit de mult la Medic, si are datorii de 6 mil, si noh, acum platim o masina de 12 mii de euro, si e criza mare.
Ce poate face va rog.

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sa se duca la medic asta sa faca daca tine de sanatatea ei. Ce conteaza mai mult, o masina de nu stiu cat sau sanatatea.Gandeste-te si tu putin.Bafta!

| claudiea79 a răspuns:

Mergi la farmacie si ii explici situatia unei farmaciste sa iti spuna ea ce sa faci. o intrebi pe ea. sau chemi salvarea. spui ce s-a intamplat si vin ei acasa sa vada genuchiul mamei tale.nu trebuia sa va luati masina este criza. mergi la farmacie sau da telefon la salvare sa vina ei acasa