| roxx_5565 a întrebat:

Matusa mea plecata in strainatate a venit acum 3 zile, si a trecut pe la noi

peste cateva zile e ziua mea si a zis ca mia cumparat un telefon

ea nu mi-a spus ce marca e, dar l-am intrebat pe fiul acesteia(varul meu)

Si mi-a zis ca este vodafone 541, stiti ca am pus intrebare anterioara
Eu nu stiu cat de bun e telefonul.
1)Este bun de ceva?
2)Cum face pozele?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| andreeamitoi a răspuns:

Da, telefonul este super tare! Este un "touch screen" ( http://www.google.ro/......http?/ )
Pozele ies super tari crede-ma! Sper c-am ajutat si ca te vei bucura de noul tau telefon!

ByeBye!

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

E foarte bun sau nu, totusi e un cadou, asa ca acceptal si nu uita sa-i multumesti.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna. Are o memorie acceptabila(mai ales ca are slot de card), camera e de 1, 3-vga-nu e cine stie ce(mai mult se vede in ceata), daca esti o fana a muzicii, telefonul nu e facut pentru asta.Bateria tine maxim 3 zile, depinde cat vorbesti la el, daca vb cam 3-4 ore pe zi te va tine maxim o zi jumatate.Ai grija la touchscreen. Baftahappy funda?happy

| myxolaryy a răspuns:

E super tare cauta sa pe net ca sa vezii http://www.emobil.ro/telefoane_mobile/vodafone_541.html

| roxx_5565 explică:

Eu nu prea vb la tel multhee hee

maxim o ora
laughing
pe zi
si nu pentru muzica
eu doar pentru poze, si sa am si eu touch screen'

mai am unul, un Nokia:d

dar toata lumea cu touch screen si eu faralaughing
multumesc tuturor, daca as putea da atatea fundite ar fi bine

bye:X:*