| SweetAngel2012 a întrebat:

Merge jocul metin2fun? cum este?

dau funda cine raspunde repede

Răspuns Câştigător
| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Nu stiu daca mai merge.cre`ca da.eu nu am mai jucat de o luna.cresti bine.desi acum sunt cam multi playeri. e lag. dar euin vreo 2 ore am facut lvl 85. daca te ti de crescut./cresti imediat. e foate frumoswinking. bafta:* funda?winking plzpuppy dog eyes

11 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Am încercat să joc, da merge.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Merge, dar dupa mine mai bine apucate de alt servar privat!

| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Uite...aicihttp://www.metin2fun.ro/.aici poti verifica cand merge serverl.si uneori se mai fac modificari. dar merge! este OK. e super frumos:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dc zice nume sau parola grestia la server?
lasati acii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cu caractere iti faci unu dintre razboinic, ninja, sura, saman barbat sau femeie si sigur ai jucat jocuri care trebuie sa faci exp pentru lvl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge dar se mai opreste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este tare dar astazi mi-a dat ca serverul este in lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E blocat de luni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pufiix sa mori tu ca ai facut in 2 ore 85rolling on the floor))) in 2 ore faci 55 in 4-5 cu iteme bune de la 70 in sus +9 full faci 80 in 4 zile si ma iei tu rolling on the floor...acum cateva zile sa refacut e f misto
iti spun ca e cel mai tare privat fiindca nu trebuie sa il tina GM aprins e non stop aprins numai atunci cand se da rr 10 min maxim sa lucreze la el pe ziwinking

| Funny0Face a răspuns:

Da merge dar in perioada decembrie cunevaa aflat parola de la server si a sters pe toti de pe metin si nu mai da voie sa se faca inscrieri insa astia au zis ca au sa reia jocul big grin si sa stii ca trebuie sa iti faci alte conturi si este usor

| Anndra_6227 a răspuns:

Eu am jucat si inca mai joc dar serverul este inchis pana joi sau vineri-a asta e cam penal ca n-am ce sa ma joc si trebuie sa fac exerciti la mate urasc matematica! I don't want to see