| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

Mergeam agale pe carare si deodata...

:O:O:O

24 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Mergeam agale pe carare si priveam cu dor in zare
si'atunci te'am vazut pe tine cum veneai incet spre mine laughingkiss

| Annitu a răspuns:

M-ai văzut pe minelaughingnuP?smug

cami
| cami a răspuns:

Mergeam agale pe carare si deodata... da' ce te-a speriat asa de tare?

| Barajag a răspuns:

Mergeam agale pe carare si deodata vazui un urs mare si ma strangea intre picioare... ufff ursul are labelaughing

| M4RK a răspuns:

Si deodata am dat cu capu in copac iar apoi am vazut o blonda dublu laughing

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Ce sa vezi... apare o fata!
C-o figura intrebatoare...
Tu esti? sau mi se pare?

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Mergeam agale pe carare si deodata am cazut, plin de mirare..pe o floarelaughing

| madalicious a răspuns:

Mergeam agale pe carare si dintr`o data dau peste o poteca mare :->

| JoJo a răspuns:

Mergeam agale pe carare si deodata m-am gandit sa-ti zic:
barbyr0z. ex. fantadelamaye asta nu e o intrebare!laughing

| JoJo a răspuns:

Mergeam agale pe carare si deodata m-am gandit sa-i zic lu'barbyr0z. ex. fantadelamaye ca asta nu-i o intrebare!laughing

| JoJo a răspuns:

Alege una din 2laughing

| Gabry a răspuns:

Mergeam agale pe carare si deodata simt miros de mancare :->

| lostcontrol12 a răspuns:

Ma intalni cu lupu-n calelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| snepy a răspuns:

Si deodata am dat cu capul in prostie

| angella1972 a răspuns:

Si-am cantat,, sunt singurel, bing, bang, printre copaci, bing, bang...

| lote00 a răspuns:

Mergeam agale pe carare si deodata vad pe unu' care mergea pe doua carari. Cine-i oare?

| barbyr0z.ex.fantadelamaye explică:

Snepy ar trebui sa ma simtwaiting?

| lenyia a răspuns:

Mergeam agale pe carare si deodata imi apare... ce mai vis, ce mai mirare,"snepy"cu o mica floare!(era un cactus)hee hee

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Si deodata [...]
ahh..nu stiu..ma chinuie prea mult talentulaughinglaughing

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

idea gata stiu!
si deodata cad in canalizarelaughing

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

@snepy. cum adek in prostie...
adek tu ne faci prosti?frustrated
ia vezi ca noi nu team facut prost. angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a terminat cararea?laughing

| Daniela_6301 a răspuns:

„Mergeam agale pe cărare şi deodată mi-am amintit că am întârziat la masă..."? rolling on the floor laughing rolling on the floor