| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Mergeam spre biblioteca din parc si ghiciti ce vad : Un batranel mergand pe role.Nu-i frumoasa viata?

Răspuns Câştigător
| onlyme_3202 a răspuns:

...batranel cu role... batranica facand balonase din guma...eu cred ca generatia batranilor intinereste pe cand cea tanara imbatraneste. foarte frumoasa viatalaughing

13 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Foarte frumoshappy. Uite, ca mai exista si oameni care n-au uitat, odata cu varsta, boala si ridurile, sa se bucure de lucrurile mici, aparent neinsemnate ale vietii.

Anna
| Anna a răspuns:

Bravo lui, asa vreau sa ajung si eu, sa merg pe bicicleta in vizita la nepoti happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ba da, simpatic.

eileen
| eileen a răspuns:

Ne-ai mai descretit fruntile, ma bucur ca ai observat batranelulhappy viata e frumoasa cu adevarat si merita sa o traim frumoshappy

| RamonaMn a răspuns:

Hehe... sper ca avea frane...laughing

| joy a răspuns:

Ft tarelaughing! Si, nu te-a fluierat?

| leluc a răspuns:

Frumos happy saptamana trecuta am vazut o batrana mestecand guma si facand baloane in statia de autobuz

| N538961518 a răspuns:

Nu

| cely a răspuns:

SI CARE E PROBLEMA? BRAVO LUI

| Elena0210 a răspuns:

Si apoi sigur a ajuns la urgente...laughing

| Elena0210 a răspuns:

Ba da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au si ei dreptul la fericire.toti avem fie k suntem tineri sau batrani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori fericirea consta in lucruri marunte, aparent inutile dar care aduc zidire sufletuluiwinking