| MeDyw0w a întrebat:

Mergem la scoala maine, 2 mai 2011?

Răspuns Câştigător
| Mirunaaaa a răspuns:

Da! Nici mie nu-mi convine dar asta e...

10 răspunsuri:
| anutzica001 a răspuns:

Normal

| madalina97ionela a răspuns:

Mergem. doar daca era 1 mai. stateam acasa.dar daca 1 mai e duminika!

| Ryder_7882 a răspuns:

Logic...

| Loly a răspuns:

Din pacate da.Mergem sa ne sece nervii profesorii.Ca ne seaca ei mai tare decat noi pe ei! x(

| BeatriceKnowles a răspuns:

Din pacate, dacrying.

| Nana_8379 a răspuns:

Sigur ca mergem, daca era 1 Mai nu mergeam dar daca este 2 mergem sad Offff... :*! Ma bucur ca te-am ajutat :*:*!

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu am liber pe 2 Mai, ca la mine la liceu s-a pus un cerc.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Da normal sad

| XKidutzaa a răspuns:

DA din pacate dpamna dieriginta (sotia directorului) ne-ar fi lasat dar legile astea de la ministrul educTIEII...SE CACA CIORILEPELElaughing