| J7anine a întrebat:

Mergeti la teatru? daca da, ce fel de piese va plac? daca nu, de ce nu? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o piesa interesanta -"Frumoasa poveste a ursilor panda, povestita de un saxofonist acre avea o iubita la frankfurt "-matei visniec. daca auzi de ea, du-te si vezi-o! merita efortul!

10 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut piesa "Scaiul"

| Selena a răspuns:

Merg cat pot de des, imi place foarte mult si am si doi actori in familie, piesa care mi-a ramas in cap de cand eram mica e O scrisoare pierduta de la Teatrul National Iasi

regis
| regis a răspuns:

Nu, nu mi-a placut niciodata, chiar daca asta denota incultura.
Eu prefer un film bun sau alte modalitati de petrecere a timpului liber.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Mas duce cu cel mai mare drag insa prin zona mea nu mai suntsadsadsad

| irynna a răspuns:

Nu, nu obisnuiesc sa merg la teatru pentru ca pur si simplu nu sunt genul.prefer un film!

lolita
| lolita a răspuns:

Merg de fiecare data cand am ocazia, il ador!

pupimik
| pupimik a răspuns:

Eu ma duc la teatru de fiecare data cand se joaca ceva piesa calumea. Ultima data am fost la Gaitele...eu fost.ok.desi ma asteptam la ceva mai interesant.
Recent am fost si la Macbeth si am crezut ca mor incet pe scaun. A durat 3 ore ...si o plictiseala...de iti venea sa turbi. Dupa pauza s-a golit peste jumate de sala...

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Eu am fost la piesa "Iubire Confort 2" nu multi o stiu, dar e superba,

mira
| mira a răspuns:

Pentu mine un spectacol la teatru sau un concert simfonic este o sarbatoare.Nu merg insa la intamplare.Ma documentez.Aleg de obicei capodoperele dramatice sau piesele, concertele interpretate de mari artisti. Mira

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai frecvent merg la Teatrul Nottara. Imi place trupa lor, repertoriul, modul de a juca (nu exagerat de modern).