| syjey a întrebat:

Mergeti maine la vot? Daca da cum votati?

12 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Eu maine ma duc doar pentru abtibildul care se da pe buletin. O sa fac vot nul.

| Chio9 a răspuns (pentru ThePoet):

rolling on the floor)) tare asta cu actibildul rolling on the floor))

Fra, daca-ti anulezi votul e ca si cum ai vota NU. parerea mea.

| ThePoet a răspuns (pentru Chio9):

E cam adevarat ceea ce spui. Nu esti primul care mi-a spus asta. Poate totusi o sa votez "Da". happy

| Chio9 a răspuns (pentru ThePoet):

Toti is la fel frtae, toti fura.
Numai ca, Crin Antonescu parca mai arata a presedinte.
Si lu asta nu-i plac tariile ca la Base, asta creca bea bere. laughing))

| ThePoet a răspuns (pentru Chio9):

Nu ma intereseaza viata lor personala. Io de la asta am pornit ca nicicum nu-i mai bine, dar pana la urma e mai bine totusi cu Crin, indiferent ca trage cocaina si isi agreseaza nevasta. Basescu a ajuns prea departe. Daca e o oportunitate sa ne scapam de el (pentru ca e calr ca e mai tare-n furturi si smecherii decat altii) atunci asta e. happy

| cristianfrunza a răspuns:

Pro base, nu vreau partid unic in tara si sa "revina" iar "comunismul"laughing

| BlueByte a răspuns:

Eu unul, merg la vot si cred ca cu totii ar trebui s-o facem, mai ales noi cei tineri.
Cu siguranta, o sa votez DA.

| laurentiu80 a răspuns:

Pro Basescu!

Răspuns utilizator avertizat
| VadTot a răspuns:

ProBasescu!

| Differentx13 a răspuns:

Eu nu merg, dar cei din familia mea votează Anti Băsescu :].

| RoByTzU123 a răspuns:

Anti Basescu!