| luci14luci a întrebat:

METIN2! nu mai exista sv private "mura in gura" lvl instant sau sa-l faci imd, kinguri, magii P, toate itemele la shop, numai niste naspetarii cu 1000% all...join us...stie careva un sv "mura in gura"?

4 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Metin 2 Blacknight, Supreme, Longju, Guabina...

| luci14luci explică:

Nici unul din alea nu are king, sau instant lv...sunt low rate toate...

| rippE a răspuns:

Metin2 Matrix, Metin2 Val Mondial! Sunt Cele mai tari! UITE VIDEO! http://www.youtube.com/watch?v=wiwkEgFjnNY
Video nu-i bun la Val cas vechi!

| ZapacitaaZapaciteloor a răspuns:

Pai.Metin2Oriental,e in romana all rates is 1000%, lvl instant 21.max lvl 120.lvl21-66 se creste bine turnu demonilor,orki,desert, V1, V2.mai pe oriunde.66-100se creste v3, v4, king map si cresti bine de la lvl 100 in king map, v4