| Anonymous56 a întrebat:

Mi-a caracterizat cineva o anumita persoana, cum ca ar fi :
Putin maronie la fata / ochi caprui / parul negru, usor ondulat / slabut a / inaltuta(nu chiar prea tare /poarta numai pantaloni stramti / ii face pe toti care il (o) enerveaza intr-un fel (ceilalti i-au reprosat :"de parca tu nu ai fi ...asa..." / pe care gaseste mai "prostut" pune sa ii scrie temele sau sa i le rezolve / are scris urat / la ore face schimb de caiete cu colegul (colega) si nu prea scrie la ore. Sunt persoane care il(o) "plac" adica asa ca amici iar altii NU.
Ce parere aveti despre aceasta persoana?
a) desteapta / frumoasa / "cu capul pe umeri"
b) cat de cat-desteapta /urata/ enervanta
c)manipulatoare / enervanta / urata / In nici un caz- desteapta
d)alte pareri...

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu cred ca c!

bye-bye

| Lucaci a răspuns:

Eu zic d)

| anddclaus a răspuns:

Cred ca C)