| Gabriela2 a întrebat:

Mi-am achizitionat ieri un Smasunt S5560i si nu prea stiu sa folosesc anumite aplicatii si ce mai are prin meniu(mi-as dori sa-mi puteti explica mai detaliat in cazul in care ati avut telefonul). Am apasat pe "Widget" si am adaugat mai multe pagini si nu stiu cum sa scap de ele! De asemenea, nu m-as supara daca mi-ati putea da un site de unde sa iau teme.am cautat, dar nu prea am gasit ce as fi vrut.Multumesc pentru rabdarebig grin!

1 răspuns:
| Ady2098 a răspuns:

Intra pe http://www.samsung.com/......5560CWICOA si gasesti acolo tot ce te intereseaza.Pentru teme intra pe www.wapdam.com la sectiunea teme(themes).Nu ma supar daca dai funda:))