| MrBlueEnergy a întrebat:

Mi-am cumparat fifa 2011 si mi l-am instalat pe laptop, dar acolo nu mergea prea bine, si asa ca mi l-am instalat si pe calculator (calculatorul este de abia reformatat) si totul a fost ok. Dar cand dau dublu-click pe el, arata la cursor ca se incarca, dar nu se intampla nimic. Ce pot sa fac? :s Funda

2 răspunsuri:
| alex890 a răspuns:

Uita-te si vezi pentru. ce windows e bun fisierul si daca nu ai windows potrivit il stergi.

| MrBlueEnergy explică:

Am verificat, da, este bun. O sa incerc sa il dezinstalez si apoi sa il instalez din nou