| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Mi-am facut o poza...sa vi-o descriu...intru pe usa camerei mele cu mana pe cleanta iar in spatele usii apare un tip imbracat intr-un halat negru cu gluga in cap si o coasa in mana(bineinteles ca e trucata)dar vreau sa scriu ceva pe poza sumbru sau amuzant ceva mai artistic si nu stiu ce am cautat pe google am scris in chipuri si feluri si nu am gasit nimic pe placul meu. Poate ma ajutati voi cu un text care sa mearga cu aceasta imagine plisss cat mai multe:*

Răspuns Câştigător
| mitroiandreea a răspuns:

Moartea te ia pe la spate cand nici nu te astepti... ai grija sa nu vina in somn!
sper sa iti placa si pentru inca o idee de poza:
pune pe cineva sa iti faca o poza cand esti in pat si in spatele tau apare acel personaj.

3 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

Sarcastic: când moartea mă priveşte eu zâmbesc!

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Ai grija ce faci, traieste-ti viata la maxim, nu stii ce ii dupa colt.

| hamsteru a răspuns:

Daca vrei sa scrii ceva trist scrii ca moartea te urmaresti iar amuzant ar fi nu mi-e frica nu mi-e frica de baubau