| katherine09 a întrebat:

Mi-am facut si eu blog in urma cu cateva zile. Cum as putea sa il fac mai cunoscut?

Răspuns Câştigător
| Firetears a răspuns:

Incearca sa faci publicitate pe facebook: prezinta subiectul blog-ului, publica cateva randuri...
Tine link-ul numai la statusul de pe mess.
Aa, si apropo, publicitate mai intensiva o poti face sambata-duminica si dupa ora 20 (atunci intra cei mai multi). Bafta! Si aa, da, ai fi putut lasa link-ul in intrebare, s-ar fi uitat destui! :*
Ceau!

6 răspunsuri:
| clorhidrat a răspuns:

Daca ai facebook, atunci publica acolo un subiect ce il dezbati pe blog si il distribui.

| Eidriana a răspuns:

Pai poti posta articolele pe facebook, twitter, hi5, pe orice retea de socializare pe care ai cont. Ai putea scrie si un comentariu aici cu adresa blogului tau si probabil eu si alti utilizatori vom intra pe el.

| tay2012 a răspuns:

Poti merge pe sunphoto (.) ro

| Maria_Karina_1997 a răspuns:

Publicitate pe facebook, pe pagini. Iti voi face eu publicitate daca vrei.

| Jurebie_Alexandru_1996 a răspuns:

Ca sa il faci mai cunoscut raspunde la intrebari si pune intrebari happy
Funda?

| ALSI a răspuns:

Pagina de facebook, schimb de link sau, daca ai, banner, inscriete pe toateblogurile.ro, imparte pliante cu blogul tau.