| MysticWayz a întrebat:

Mi-am facut un blog : http://storieswithnosense.blogspot.com/
Dar cand dau pe el nu imi apare cate vizualizari am.ca am vazut la alte bloguri ca apare.la mine de ce nu apare? Trebuie sa fac eu ceva?

Răspuns Câştigător
| GOaway a răspuns:

Pai cum intri pe blog, dai la Desing. Apoi iti va aparea o pagina cu un titlu:"Add and Arrange Page Elements
Click and drag to rearrange page elements on your blog." si du`te la "Add a Gadget" in partea dreapta.Nu primul` "Add a Gadget" ala de sub titlu blogului tau, ci cel de dedesupt.Si o sa-ti apara o bara unde trebuie sa alegi si apesi pe "Blog`s Stats" si dai "Save". Si gata. O sa iti apara.
Funda?batting eyelashes