| maryelena a întrebat:

Mi-am facut un cont nou pe hi5, si vad ca nu merge sa setez la "Acest profil nu poate fi vizualizat", inainte avea o foaie unde scria confidentialitate si trebuia sa-ti selectezi de acolo, acum vad ca nu mai scrie daca vreau ca cineva sa vada profilul meu sau nu. Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da. Uite da-i la profil si in partea dreapta sus, unde scrie numele tau iti va aparea asa:mesaje, cont, log out si anunturi. Da-i la cont si iti va aparea 3 optiuni:cont, confidentialitate si ajutor. De acolo poti modifica tot ce iti doresti.Bafta

| marinela_9969 a răspuns:

Ba da. Uite da-i la profil si in partea dreapta sus, unde scrie numele tau iti va aparea asa:mesaje, cont, log out si anunturi. Da-i la cont si iti va aparea 3 optiuni:cont, confidentialitate si ajutor. De acolo poti modifica tot ce iti doresti.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu pot ue ue ue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...am vrut sa-mi fac un hi5 si spune ca sunt eligibila deci nu imi merge ce sa fac?:-s