| Cristina788 a întrebat:

Mi-am facut un cont pe hi5 la vrajeala, am pus pozele altei fete care arata super bine, am in lista peste 1000 de prieteni, de asemenea toti imi lasa comm la poze, ca sunt frumoasa ca arat bine ca nu stiu ce.
Partea cea mai importanta este ca m-am indragostit chiar de unul din baietii aceia care tot imi lasa comm si mi-a cerut id-ul de mess sa mai vorbim, ca vrea sa iasa cu mine, etc. Daca ar sti ca nu sunt eu fata din poze nu cred ca ar vrea sa mai vorbeasca cu mine. Ma gandeam sa intru pe el cu cu hi5-ul meu adevarat (ca am si un cont de hi5 adevarat cu pozele mele) si sa incep sa vb cu el, dar pe degeaba ca el deja s-a indragostit de fata din pozele alea. Ce sa fac acum? eu singura l-am facut sa se indragosteasca de fata din pozele alea. Oare daca intru eu pe el, o sa-mi lase comm cum mi-a lasat pe profilul celalalt cu pozele lui fata aia?

11 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca s-a indragostit de niste poze atunci e un tip superficial. Arati bine? Totusi, n-ai nimic de pierdut daca iti faci un hi5 real.

| Razvan a răspuns:

Sincer nu cred ca e indragostit de fata din poze.Ci pur si simplu ii place ca e "buna"happyVrea sa o intalneasca, posibil sa o cucereasca pentru ca mai apoi sa aiba ce povesti. Daca chiar iti place acest superficial si Don Juan al hi5-ului da-i hi5-ul tau si asteapta-te la un refuz deloc politicos din partea luihappy
Mai bine sterge vechiul hi5 si nu cauta apreciere si adulare in lumea virtualawinking

| Ea12345 a răspuns:

Dragostea care incepe cu o minciuna nu va dura mult niciodata. Spune-i adevarul... Only waybig grin

| Good Cat a răspuns:

In primul rand tu nu ai ce face.
In al doilea ti-ai tras singura ' clapa '.
Poti intra pe el ii lasi tu un comm doua de pe hi5 real, vezi cum reactioneaza si daca iti lasa si tie comm cum a lasat pe hi5 fals, nu are rost sa mai continui pentru ca e un tip care se axeaza mai mult pe ' vrajeli '.
In caz ca nu iti raspunde sau iti scrie ca unei fete normale, adica mersi de comm sau asa ceva ( parca aste-as formulele magice pe hi5) atunci printr-un mesaj ai putea sa ii zici ca tu esti de fapt fata de care s-a indragostit el. de pierdut nu ai nimic.
Oricum nu stiu in ce masura s-a indragostit, dragostea virtuala e ciudata. Adica cu alte cuvinte zero.

| camelia1812 a răspuns:

Dar de unde ai luat poze cu alta fata? de pe un site sau e ceva cunostinta? mi-e foarte greu sa te sfatuiesc ce sa faci. cel mai bine e sa-i spui adevarul si daca se supara mai sunt si alti baieti...mai bine iti gasesti un prieten in viata "reala"

big grin sa-mi zici cum ai rezolvat problema... te pup

numai binehappy

| melc a răspuns:

Esti ăăh sigura ca s-a indragostit? poate zice la misto ca sa fie si el pe'acolo.

| alexa18 a răspuns:

Nu trebuia sa faci lucrul acesta. Mai bine spune-i ca nu esti tu fata din poze, ci o alta fata Da-i hi5-ul tau si atunci poate se va indragosti de tine. Bafta!
Pa pa!

| Mi$tiK a răspuns:

In primul rand nu inteleg persoanele care isi fac hi5, id -uri etc, etc false. poti sa rezolvi ceva? infine. dupa mine nu exista asa ceva cum sa se indragosteasca de o fata pe care o vazut-o pe hi5?

fa tu primul pas, ori cum nu ai de pierdut.baietii acum asteapta ca sa faca fetele primul pas.eh eu zic ca nu ai de pierdut nimic.intra pe el cu hi5 ul tau real si fa primul pas

parerea mea! bafta! te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil daca ii spui adevarul va fi putin dezamagit dar decat sal minti in continuare si sa il amagesti mai bine spune-i cine esti si poate o sa te placa
SUCCES:*

| larisa2u a răspuns:

Spune-i adevarul si afla daca te place asta e tothappy

| ioana_6308 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa faci cea ce trebuie eu sa stii ca ti-as da o sugestie spune-i adevarul mai repede si o sa te ierte