| picsssie a întrebat:

Mi-am instalat Yahoo Messenger 11.5 merge dar nu pot sa adaug emonticone pentru ca daca adaug nu'mi apare. Ce sa fac? LA primul raspuns folositor dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| sweet2kitty1049 a răspuns:

L-am instalat si eu, si mie imi merge. dar cu o alta versiune am patit si eu la fel si uite ce am facut : am cautat pictograma cu care am instalalt messu', am sters-o (de fapt, am sters tot ce tinea de yahoo messengerul acela) apoi am downloadat din nou versiunea aceea de pe alt site si a mers. incearca si tu, bafta!

1 răspuns:
| aDDellin a răspuns:

E foarte simplu! Scri pe google emoticoane messenger download si cand gasesti o sa se descarce si o sa mearga.PS: Si eu am avut problema asta inainte.