| cosminache a întrebat:

Mi-am luat un joc (spiderman ultimate) si-mi merge greu (cu intreruperi de imagine). Am oprit si sonorul, am dat la minimum rezolutia si tot se mai blocheaza (nu chiar asa dar...). Am cerinte recomandate (nu sunt sigur de 3D accelelator). De acolo sa fie? Sau ce are? Va rog ajutor. Imi place foarte mult jocul.

2 răspunsuri:
| viooiv a răspuns:

Ai nevoie de o placa cu acceleratie video. ce config ai la pc?

| stclx2 a răspuns:

Si mie imi facea asa jocu...insa mergea jucat si l-am si terminat