| M3ntosana a întrebat:

Mi-am reinstalat messengeru` si acum imi apare direct id-urile, nu imi apare numele si nici pozele de la avtr. nu mi se vadstraight faceDc?:-sCe pot sa fac sa fie ca inainte(sa mi se vada numele si poza)batting eyelashes

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca userul nu e conectat nu se vede poza de la avatar daca e online se vede

| CM7YRE a răspuns:

Ea se refera la faptul ca in loc de "Andrei" ei ii apare "andrei_id" adica id-ul, stai linistita, se rezolva de la sine tongue, si, poate e ceva din View detailed / compact list ia-ncearca happy

| Mao a răspuns:

Intra la messenger -> preferences -> appearance -> for each contact, show -> bifezi 'nickname or fist and last name' -> apply -> ok.
Numai bine! :]

| M3ntosana explică:

@CM7YRE asta e problema... dar mai nou nici nu pot sa mai scriu pe messstraight face

| Kandy17 a răspuns:

Pentru nume... exista la setari o optiune sa setezi cum vrei sa-ti apara contactele, id sau nick name :d si faza cu pozele este temporara o sa-si revina.Am avut si euu problema asta.