| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat datele dl TPU, si cand deschid messul nu-mi apare cum ii spune, 1 new messaje(s)sau cum e scrie.am mai mult de 5000 de mesaje necitite, poate ca asta e problema? e memoria incarcata? si cand mai postez intrebari imi apare la mesaje, 1 nou.cand dau sa vad mesajul, nu-mi apare nimic.decat mesajele pe care le-am mai citit. ce sa fac ca sa-mi apara cum era inainte?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu are nici o legatura cu memoria. Tot ce trebuie sa faci este sa accesezi Messenger -> Preferences -> Alerts & Sounds -> "I receive a message in Yahoo! Mail" iar mai apoi trebuiesc bifate casutele "Showing an icon in the system try" si "Showing a message at the right bottom corner of my screen". Dupa ce ai facut asta click Apply si apoi Ok tongue
Succes! happy

1 răspuns:
| LoveMusic a răspuns:

Messul cu TPU nu au absolut nici o legaturawinking Ronnix e ok raspunsul ei happy