| ILoveMyBed a întrebat:

Mi-am uitat parola de la id, si cand am dat la " Forgot your password" imi da ceva ca imi va trimite link pe id, da cum daca am uitat parola? Si acu mi-a blocat si contul sa am incercat de mai multe ori, cum pot sa il deblochez si sa imi schimb parola, plss, dau funda.

6 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Trebuie sa astepti o perioada cred big grin
sau incearca de pe alt ip happy

| rolly3342 a răspuns:

Pai nu ti-ai ales un email alternativ? sau daca stii raspunsul la intrebarea de siguranta, trebuie sa il poti debloca...

| rolly3342 a răspuns (pentru rolly3342):

Yahoo zice:"Please return on February 11, 2012, after 23:07 PST, when you will be able to reset your password by answering the secret question you chose for your account".
Daca nu ai ales un email alternativ, revino dupa 11 februarie, si atunci iti vei debloca contul cu intrebarea de siguranta. Daca nu ai ales email alternativ si nu stii raspunsul la intrebarea de siguranta, fa-ti alt id sau aminteste-ti parola.ma bucur ca te-am putut ajuta.SPER.pa pa

| ILoveMyBed explică (pentru rolly3342):

Pai acum mi-am amintit parola, dar tot nu ma lasa sa intru ca este blocat, sa astept pana maine, sau ce ar trebui sa fac?

| rolly3342 a răspuns (pentru ILoveMyBed):

Sa astepti! maine o sa poti intra.pana atunci, citeste o carte mai bine.

| Ssshadow a răspuns:

Dai pe login.yahoo.com -->sub casutele in care te loghezi scrie i can't access my account
De aici in colo te descurci
Sper ca te-am ajutat