| mariaa05 a întrebat:

Mi se ingrasa foaarte repede parul.Si am incercat miide sampoane...si nimic.Are cineva o solutie mai buna?

Răspuns Câştigător
| LARISA_3366 a răspuns:

Nu este bine sa shimbi samponul fiindca faci mai rau. acum iarna, este normail sa ti se ingrase parul. daca ai purtat taoata iarna caciula, sapca etc. asta e motivul.nu te ingrijora. daca da caldura si vei renunta la caiciuli parul isi va reveni
DAR NU UITA! nu mai schimba asa mult sampoanele. o solutie din pacate nu stiu.
bafta multa in continuare:*

4 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Daca ai incercat mii sti ca nu exista.Incearca sa nu-ti mai treci tot timpul mana prin par.

| IoanaTempah a răspuns:

Sampon uscat happy

| effect a răspuns:

Da,binenteles,sunt o groaza de solutii
Ar trebui in primul rand sa incepi sa folosesti si tratamente naturale
Pentru ca nu stiu cat de bune sunt sampoanele pentru parul gras
Pentru parul gras ar trebui sa iti faci niste tratamente care sa contina in primul rand lamaie
Face parul foarte ok si ii da o stralucire aparte
Uita-te aici pentru mai multe detalii :-)
http://www.util21.ro/......r-gras.htm

| diana_8456 a răspuns:

Incearca dupa ce l`ai spalat cu sampon sa il clatesti cu apa minerala!