| Jonsdottir a întrebat:

Mi se pare mie sau cea care o face pe Delia din "Mesaje de dincolo" a aparut si intr-un episod (sau mai multe thinking)din "Hannah Montana"? worried

11 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Mai nu stiu... da nu cred ca daca ar fi aparut, ar fi cv rau in asta...thinking
adica e actrita si doar asta trebuie sa faca sa apara in filmehappy
chiar daca nu o placem noi p hannan montana...happy
app imi plc fff mult "mesaje de dincolo"...happy
e foarte dragut serialulhappy

| Jonsdottir explică:

Cat o urasc eu pe Hannah Montana laughing

| Pho3nix a răspuns:

@DyAnNa-E-uN-hApPy-KiD
Probabil si ea te uraste pe tinelaughing.

| Bishop a răspuns:

What? Nuuuuu, ea e o actrita buna, Miley "Circus" strica tot filmul.
Dyana esti membra din clubul Anti Hannah Montana?batting eyelashes

| inna a răspuns:

Da a aparut laughing. Rusineeeeeeeee
Acum mai joaca si intr-un serial dragut ca Ghost Whisperer happy si sincer isi joaca minunat rolul :p. Urmaresc serialul. Abia astept sezonul 5.

| Leea1234 a răspuns:

Habar n-am! dar "mesaje de dincolo "e unul dintre serialele mele favorite!(in spania se numeste "entre fantasmas" intre fantome) in romania, unde s-a ajuns la ce episod? sau mai degraba ce se intampla acum in serial, ca, daca imi spuneti numarul, episodului...

| Leea1234 a răspuns:

Habar n-am! dar "mesaje de dincolo "e unul dintre serialele mele favorite!(in spania se numeste "entre fantasmas" intre fantome) in romania ,unde s-a ajuns la ce episod?sau mai degraba ce se intampla acum in serial,ca ,daca imi spuneti numarul ,episodului ............

| bonny a răspuns:

Da, a aparut

| denisa2009 a răspuns:

Pai.nu prea stiu ce sa zic eu nu prea cred ca mno...nu stiutiu chiar nu stiutiu

SOS:Imi place asa de tare mesaje de dincolo dar nu tsiu ora fioxa la care incepe mi-a stpui si mie pls pls pls pls...kiss:-d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut... a fost managerul lui Michayla(nu stiu daca am scris corect) din Hannah Montana. a aparut in vreo 2 episoade.Sunt sigura! Sper sa fie raspunsul corect!