| anonim_4396 a întrebat:

'na searahappy! N-am o problema in special de care sa ma plang, dar as vrea si eu sa ma ajutati putin cu programul meu. E foarte incarcat si nu prea ma descurc. Deci de la 12 30 pana la 6 30 dupa-amiaza am scoala, cand ajung acasa ies pe afara cu skateul, intru pe la 8-30 9:00 in casa, ma duc la masa mananc pana pe la 10 30 ma mai uit la un film pana pe la 11 30. Atunci ma apuc de scris si teme si invatat. dupa care mai intru si pe Y! Mess. Nu mai mentionez faptul ca imi pierd timpul si pe la dus cate 40 de minute in fiecare dimineata. Mai am si marti pian, miercuri chitara, vineri canto. Sambata e ziua de skate. Duminica merg la biserica. si dupa duminica incepe tot stresul de luni. laughing. este intr-adevar complicat. Ajutati-ma va rog sa imi organizez programul. Desigur FUNDA!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pana pe la 11 30. Atunci ma apuc de scris si teme si invatat. dupa care mai intru si pe Y! Mess.
Temele nu se fac noaptea, după film.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai un program greu nimeni nu te poate ajuta trebuie sa iti faci singur un program cu meditati cu tot ajung la vreo 9 ore de scoala pe zi! Mai sunt 3 saptamani si scapi! Bafta!

| IAmAFreak a răspuns:

Program incarcat, nici nu-mi imaginam vreodata asa un program laughing Pai, eu zic ca dupa scoala sa mergi sa-ti faci temele mai intai, apoi poti face tot ce vrei (plimbari cu skateul, filme). De preferat sa te culci pana in miezul nopti. Dimineata te trezesti si tu pe la 8:20-8:40, mergi la dus, te imbraci, mai vezi daca ai de invatat pentru scoala si pana sa intri la scoala stai la calculator laughing Vineri zici ca ai canto, deci s-ar putea sa nu poti sa-ti faci temele pentru luni, asa ca inainte sa iesi sambata fa-ti ceva teme, alea in scris. Mai mult de 2 ore nu cred ca-ti ia. Miercuri si marti, dupa orele de pian si chitara, scrieti la 1-2 materi la care ai teme mai usoare, citeste o data lectia si punete sa mananci, sa faci dus, iar daca nu esti obosit poti sa stai la calculator, dar cum am zis, de preferat pana la 12.
De fapt, asta ar fi programul meu, doar ca nu am activitati suplimentare, cu toat ca as vrea sa iau lecti de pian.