| eeeeeeeeee a întrebat:

Ne putem vota singuri raspunsurile? si se poate vota de mai multe ori un raspuns, dandu-i-se acelasi calificativ?

11 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Nu.Sincer,mi se pare aiurea sa-ti votezi propriul raspunslaughing!

| psiholoaga a răspuns:

Nu. Si nu.

eileen
| eileen a răspuns:

Neah, nu poti deloc. Dar ce rost ar avea?

Bula
| Bula a răspuns:

Intrebarile si explicatiile tale nu le poti vota, doar pe cele ale altora. Si doar cu o singura ocazie.

| Dl.Inginer a răspuns:

Idem anna.

| sergiu25bc a răspuns:

Poi daca am putea iti dai seama cate voturi am vota singuri, si ce batalie ar fi sa ajungem in top 100))))))

| eeeeeeeeee explică:

Nu ma gandeam sa-mi votez eu singura raspunsurile! intrebam daca se poate pentru ca citeam niste raspunsuri ale altor membri, si voturile mi se pareau cam ciudat puse

| eeeeeeeeee explică:

Nu ar avea nici un rost, eileen. m-am prins eu acum ca aici e vorba de pcr(pile, cunostinte, relatii).

| nicp a răspuns:

Nu. Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca daca vrei dar nu este posibil. Daca incerci sa votezi din nou iti apare mesajul: ai mai votat odata.
Odata catalogat raspunsul sa zicem cu folositor si ai dat click pe "bifat" nu mai poti alege inteligent, amuzant, stupid sau nefolositor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in principiu, da. daca ai doua conturi pe TPU.nu se poate vota de doua ori acelasi raspuns, odata apasat enter -V- nu mai poti vota inca o data, in schimb poti pulsa mai multe calificative la acelasi raspuns, sau toate, si apoi pulsezi enter-V, semnul V este se afla langa calificative in dreapta.