| anonimevere2013 a întrebat:

Neata imi dati si mie niste idei ce sa fac la bunicii mei in vacanta plec maine si stau pana vineri sau duminica ce sa fac cu varul meu eu am 14 si varul meu 15 o sa iau si leptopul cu mine orice idei prima si daca este buna primeste funda.

2 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Pai...poti asculta muzica, sa descarci filme si sa le pui subtitrare si sa le vezi la laptop. Puteti juca ceva pe afara:football sau basket sau orice.De asemenea, puteti sa va descarcati jocuri de pe net...
sper ca te-am ajutat!big grin

Răspuns utilizator avertizat