| andulicious a întrebat:

-.- Neata. @ stiti cumva daca la liceu' Matei Basarab din Bucuresti la Stinte ale naturii se face intensiv Franceza?! Si pentru cei care sunteti acolo, cum este? >: fundoiii; 3

1 răspuns:
| StefanPaul a răspuns:

happy, am facut acest liceu, numai amintiri frumoase am despre el, au fost unele dintre cele mai frumoase momente din viata mea. Cred ca fieare liceu are farmecul lui si in general viata de licean este interesanta happy
Matei Basarab are un farmec aparte, intreba-ti inima si vezi ce spune happy